Комп’ютерні ігри корисні для здоров’я!?

Категорія Цікаві факти | Опубліковано 07-02-2007


Американські вчені повідомили : відеогри добре впливають на зір.
Незважаючи на залякування батьків, діти можуть не боятися осліпнути від захоплення “бродилками” й “стрілялками”, затверджують дослідники Університету Рочестера. Проведене ними дослідження доводить, що зір людей, протягом місяця по кілька годин у день тих, хто грає у комп’ютерні ігри, покращилося на 20%.
“Відеогри міняють спосіб обробки мозком людини візуальної інформації”, – затверджує Дафні Бейвелі, професор когнітології, у звіті, опублікованому на сайті університету www.rochester.edu. Ігри розширюють зорову систему людини до максимальної межі, а мозок адаптується до цих змін і дозволяє використати їх у повсякденному житті, вважає професор.
Бейвелі перевірила свої припущення на студентах, що практично не грали у відеоігри. Вона перевірила їхній зір до експерименту, а потім розділила студентів на дві групи. Перші грали в складні версії ігор по годині в день. Другі грали в менш складні для зорового сприйняття гри.
Після експерименту Бейвелі знову перевірила зір студентів і з’ясувала, що перші набагато краще пройшли зорові тести.
Учені впевнені, що їхнє відкриття може бути корисним для лікування багатьох пацієнтів, що страждають деякими порушеннями зорової функції.
P.S.  На мою думку ігри корисні для зору лише тоді, коли грати не більше години в день. Тому що судячи по моїх друзях, які проводять за іграми ледве не цілий день, їхній зір навпаки – погіршився. А про вплив ігор на психіку я взагалі мовчу…. Все добре в міру.

Коментарі 2 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...