Шість із половиною ефективних способів глушіння магнітофона поверхом нижче/вище

Категорія Гумор | Опубліковано 13-06-2007


1. (гуманний) Виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, вивертаєш пробку сусіда, залишаєш її в щитку й швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе додому. (гарантує мінімум 10 хвилин тиші).
2. (менш гуманний) Виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, вивертаєш пробку сусіда, кидаєш її в сходовий проріз і швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. (гарантує мінімум 20 хвилин тиші).
3. (ще все-таки гуманний) Виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, вивертаєш пробку сусіда, кладеш її собі в кишеню й швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. (гарантує мінімум 30 хвилин тиші).
3а). (уже не гуманний) Якщо є в наявності дюбельний пістолет, то можна його захопити із собою й перед відходом забити пару дюбелів у сусідські двері, так, щоб дюбель увійшов навскоси й прихопив дверний косяк до коробки. Деякі замість пістолета використовують металеву планку із просвердленими отворами + електровикрутку й імпортні саморізи. Справжні ж професіонали використовують кувалду й довгий цвях. У випадку наявності в сусіда залізних дверей – дуже ефективний термічний зварювальний олівець або переносний зварювальний апарат. (значно продовжує час тиші).
4. (не гуманний) Береш потужні гострозубці з гарною ізоляцією на рукоятках і викрутку з індикатором, виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, виясняєш індикатором фазовий провід, який йде у сусідську квартиру, перекушуєш його гострозубцями і швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. Також можливе застосування доповнення 3а. (гарантує мінімум 200 хвилин тиші).
5. (антигуманний, застосування вкрай не рекомендується) Береш потужні гострозубці з гарною ізоляцією, викрутку з індикатором, шматок дуже товстого провода з оголеними кінцями й гарною ізоляцією, гумові рукавички, виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, виясняєш індикатором нульовий провід, який іде у сусідську квартиру, перекушуєш його гострозубцями, шматком товстого провода закорочуєш обривок нульового провода, який іде у сусідську квартиру із другою фазою (знаходиш на щитку), (для тих, хто не знає: напруга між фазою й землею 220V, а між двома фазами 380V, природно від 380V магнітофон згорить) чекаєш 5-10 секунд і дуже швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. Також можливе застосування доповнення 3а. (гарантує мінімум 1200 хвилин тиші).
6. (украй високоефективний) Береш гранатомет “Муха”… (гарантує тишу на дуже довгий час).

Коментарі 7 коментарів

Прокоментувати


Загрузка ...