Збільшення швидкості вимикання Wіndows ХР

Категорія Комп'ютерні премудрості | Опубліковано 28-06-2007

Збільшення швидкості вимикання Windows XP
Ваша Wіndows XP вимикається повільно? Termіnal Servіces (Служби терміналів), можливо, є каменем спотикання. Тут описано те, що Вам необхідно знати про цю проблему й можливості її усунення.
Якщо Ваша Wіndows XP завершує роботу дуже помало або навіть взагалі зависає при вимиканні, дуже великий шанс, що справа в Termіnal Servіces. Користувачі часто відзначають Termіnal Servіces, як можливе джерело проблеми з вимиканням, тому що працюють вони у фоні.
Служби терміналів є основою таким речам, як Віддалений робочий стіл (Удаленный рабочий стол/Remote Desktop), Віддалений помічник (Удаленный помощник/Remote Assіstance), Швидке перемикання користувачів (Быстрое переключение пользователей/Fast User Swіtchіng), і Термінальний сервер (Терминальный сервер/Termіnal Server). Якщо Ви не використовуєте ці програми, Ви можете відключити Termіnal Servіces. Якщо Ви використовуєте які-небудь із цих програм, Ви можете зупинити Termіnal Servіces і сконфігурувати їхній запуск у ручному режимі. І от як:
1. Клацніть правою кнопкою миші на Мій комп’ютер і виберіть Керування;
2. У вікні Керування комп’ютером відкрийте гілку Служби й додатка і клацніть Служби;
3. У панелі Служби знайдіть і двічі клацніть Служби терміналів;
4. У діалозі, що відкрився, Властивості Служби терміналів натисніть кнопку Стоп, а потім у налаштуванні Тип запуску виберіть Відключити або Вручну;
5. Натисніть ОК і закрийте всі вікна;
6. Перезавантажте Wіndows XP.
Джерело: Тимофей Шеронов, WinLine.Ru

Коментарі 2 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...