Знайдено найпопулярнішого блоґера у світі

Категорія Про блог | Опубліковано 19-07-2007

Знайдено найпопулярнішого блоґера в світі
Видання Beіjіng News повідомило про те, що був визначений блоґер, якого найбільше читають. Ним стала акторка з Китаю по імені Xu Jіngleі, на сторінки блога якої за 600 днів було зроблено 100 млн. переходів.
У своїй країні акторка має досить гарну репутацію: вважається, що вона має інтелект і вміє чітко й красиво викладати свої думки. Вона являє наочний приклад того, як можна завоювати прихильність читачів, не залишаючи у своєму щоденнику повідомлень про секс або наповнюючи його міркуваннями про любов. Акторка зосередилася на розповідях про свою роботу й забавні випадки зі свого повсякденного життя, яких виявилося цілком достатньо для того, щоб щоденник стали читати мільйони користувачів.
100-мільйонний перегляд блога акторки був зафіксований 12 липня, з sіna.com.cn, популярний китайський портал, що надає послуги по веденню блогів багатьом знаменитостям, у числі яких виявилася й Xu Jіngleі. Почавши писати в жовтні 2005 року, уже в березні 2006-го вона опублікувала книгу, що увібрала в себе кращі щоденникові записи.
Зараз же 33-літня акторка запросила 20 спеціально відібраних у ході онлайн-спілкування фанатів на вечірку, присвячену її останнім успіхам у Мережі. Вона одержала міжнародне визнання, вигравши приз за кращу режисерську роботу на міжнародному кінофестивалі в іспанському Сан-Себастьяні в 2004 році (фільм “Лист Незнайомки”).
Chіna Daіly, посилаючись на Technoratі, повідомляє про те, що торік на блог акторки була встановлено найбільша кількість посилань у всьому Інтернеті, а один з аналітиків Sіna в інтерв’ю Reuters заявив, що з 12 липня на її блог було зроблено ще 2 млн. переходів. Крім того, найближчим часом очікується, що 100-мільйонної оцінки досягне ще один блоґер з Китаю – поки що йде на другому місці письменник, по імені Han Han.
Джерело: TelNews

Коментарі 2 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...