Китайських дітей беруть у дитсадок через форму черепа

Категорія Курйози | Опубліковано 17-08-2007

Китайських дітей беруть в дитсадок через форму черепа
В елітному китайському дитячому саду дітей набирають, звертаючи особливу увагу на форму черепа.
Елітний китайський дитячий сад набирає дітей винятково із круглою формою черепа, тому що, на думку керівництва закладу, з них виходять розумні учні.
Дитячий сад для обраних у місті Женгжоу (Zhengzhou) в обов’язковому порядку перевіряє форму черепа майбутніх вихованців. Власник дитячого саду Лі Джунджи каже: “Округла форма черепа – ознака розуму, тоді як вихованці з більш плоскою формою черепа ніколи не досягнуть видатних успіхів у науці, як би важко вони не працювали над собою”.
Плата за навчання в дитячому саду становить близько 7 000 фунтів стерлінгів (майже 14 000 $) у рік – і, можливо, є найвищою для подібного роду закладів у Китаї. Керівництво дитячого саду гарантує, що його вихованці досягнуть більших успіхів.
Лі Джунджи заявляє: “Кожен вихованець у моїй підготовчій школі буде процвітати в майбутньому. Вони зможуть читати у віці 3 роки, поступлять у середню школу в сім років і стануть студентами університету в 15 років. Зараз у нас 21 дитина й 13 учителів. Ми запевняємо, що діти одержують все найкраще “.
Джерело: Вовремя.info

Коментарі 1 коментар

Прокоментувати


Загрузка ...