Китаянка відрізала чоловіку праву кисть, щоб він не сидів в Інтернеті

Категорія Курйози | Опубліковано 28-08-2007

Китаянка відрізала чоловіку праву кисть, щоб він не сидів в Інтернеті
До покалічення довела китаянку пагубна тяга її чоловіка до Інтернету. Чоловік фактично проміняв родину на віртуальне спілкування, і дружина, не витримавши, відрізала чоловіку праву кисть.
Сімейна драма розігралася в місті Ченгду. Янг Мінг дав своїй дружині Хі Лінг клятву, що зав’язує з Інтернетом і буде більше проводити часу вдома за турботою про їхнього новонародженого сина.
Однак слова свого чоловік не стримав. Незабаром він знову почав нишком бігати в найближче інтернет-кафе, щоб поспілкуватися у відео-чаті з молоденькими дівчатами.
Після цього дружина зважилася на радикальні міри. “Я був у Мережі, і зненацька перестав відчувати праву кисть. Курсор на моніторі зупинився”, – розповідає Янг Мінг.
Після цього, за його словами, він побачив свою праву кисть на коврику для “мишки”, а з руки хльостала кров, повідомляє Chongqіng Evenіng News. Про те, яким знаряддям скористалася дружина, а також чому він не відчув болю, не уточнюється.
Проте, в суді покараний чоловік попросив звільнити його дружину за відсутністю провини, оскільки це він порушив обіцянку.
Джерело: NEWSru.com

Коментарі 4 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...