Нова гра “University” :)

Категорія Гумор | Опубліковано 18-01-2008


Жанр: Посеместрова суміш стратегії та RРG.
Вимоги: Середня освіта й вище, 2 звивини й більше, бажана наявність жарто-прискорювача сумісного з Еvgеnіу Fоrсе, при відсутності такого необхідні щільні якісні навушники.
Розробник: Міністерство освіти України за мотивами книг відомого автора фантаста Ст.Біра.
Видавець: Кафедра Економічної кібернетики
“Движок”: Фіг його знає який, але працює.

– МОНСТРИ –

Монстри 1-ого рівня:

“Студенти-першокурсники” – досить необразливі монстри, кучкуются загонами по 20-25 чоловік. Часто для свого подальшого апгрейда відвідують “лекції”, “семінари” й “Лаби” (див. нижче). При наявності у вас монстрів 6-ого рівня – розбігаються… Мають слабке заклинання “А ми цього в школі не вчили”, що ні на кого не діє.

Монстри 2-ого рівня:

“Студенти другокурсники” – апгрейджені першокурсники, ще нічого не вміють, але вже дивляться на першокурсників з висоти. Кучкуются загонами 5-6 чоловік. Уміють знаходити самі спорудження “Вбиральня” (див. нижче). Заклинання проапгрейдженно до “А на лекціях цього не задавали”, що іноді (хоч і рідко) діє на монстрів вищого рівня.

“Солдати” – студенти після зустрічі з монстрами вищих рівнів

Монстри 3-ого рівня:

“Студенти третьокурсники” – апгрейдженні другокурсники. Уже не бояться монстрів шостого рівня, але дуже нестійкі до монстрів сьомого й вище рівнів. З висоти дивляться на другокурсників, взагалі не дивляться на першокурсників. При магічних атаках вищих монстрів уміють захищатися “включенням дурачка” 1-го рівня.

Монстри 4-ого рівня:

“Студенти четвертокурсники” – опупівші третьокурсники. На нижчих монстрів і не дивляться. Мають захисне заклинання “Уже майже готова.” до магії “Коли здаси курсову?”, а також заклинанням “Відморожування” побачивши монстрів 6-го й вище рівня. З’являється параметр “Нахабність”, що росте щотижня в ніч на неділю. У новій версії гри з’явилися нові монстри “Баклани” – ті ж четвертокурсники, тільки при переході на наступний рівень дається артефакт “Бакланский диплом” і за замовчуванням монстр відпускається на волю, тому це одні із найбільш злісних і нахабних монстрів.

Монстри 5-ого рівня:

“Дипломники” – досить жорстокі монстри. Мають імунітет проти магії “Пішов на ***!”

У новій версії з’явилися два види нових монстрів:

“Фахівці” – у попередніх версіях – “п’ятикурсники”, від яких відрізняються тільки наявністю артефакту “Диплом баклана”. Опупівші в корінь. Зі споруджень і будинків відвідують тільки “Буфет”, “Убиральня” й “Общага”. Хоч і є монстрами 5-го рівня, але реально бояться тільки монстрів 8 й 9-го рівнів. Параметр “Нахабність” досягає свого апогею.

“Магістри” – найбільш невивчений вид монстрів, багато хто вважає, що їх взагалі немає, а згадка про них – жарт розробників.

Монстри 6-го рівня:

“Аспіранти” – абсолютно неоднорідна група монстрів. Мораль (настрій) і мана залежать від коливань температури на полюсах Марса й середньомісячної норми опадів у Зімбабве. Залежно від цього можуть примкнути до вашого загону з метою атаки монстрів вищого рівня, а можуть навіть скористатися магією “Пішов на ***”. Знайти їх на карті коли вони терміново потрібні неможливо, де вони знаходяться та куди пропадають ніхто не знає.

“Лаборанти” – страшні монстри. Добрі зовні, жахливі усередині. Володіють магією “Ассоunt dіsаblе”, що постійно застосовують на монстрів 1-5-го рівнів, а також досконало володіють магією “Відморожування”. Абсолютно беззахисні перед монстрами 7-го й вище рівнів, хоч якось протистояти їм можуть тільки в замку “Лабораторія” за допомогою магії “Випадання на “умняк””.

Монстри 7-го рівня:

“Препод звичайний” – досить рідкий різновид монстрів. Майже завжди після хоча б однієї зустрічі з ним з’являється бонус “Залік” та/або “Атестація”.

“Препод злісний” – основний монстр. У бої проти монстрів 1-5-го рівня виверткий, твердий і хитрий. Під час зустрічей з ними використовує заклинання “Перекличка”. Чим менше це заклинання було застосовано на юніта, тим більше в нього шанс стати “Солдатом”.

“Како-препод” – мабуть цей вид монстрів більше й сильніше всіх застосовує магію. Магія в них так само особлива та у всіх різна, вона так і називається Како-Магія. Вступати в бій з ним, монстрам нижчих рівнів, треба тільки дуже добре прокачавшись і під зав’язку напічкавшись необхідними артефактами. Має особливість атакувати заклинаннями поки в супротивника не закінчитися мана (mоnеу?). Деякі мають навичку Маркетинг на рівні Експерт.

Монстри 8-го рівня:

“Рада кафедри” – збори монстрів. Практично завжди атакують юніта, заманивши його у свій замок “Кафедра” всією скопою, тому в юніта практично немає шансів відбитися, небагато допомагають заклинання “Відморожування” та “Включення дурачка”

Монстри 9-го рівня:

“Зав Каф” – міфічна істота вищого рівня. Володіє найбільш потужним заклинанням “Ну що, будемо відраховувати?”. Монстри нижчих рівнів, особливо 1 та 2-го при одному тільки виді його розбігаються й ховаються користуючись складками місцевості.

– БУДІВЛІ Й БУДИНОЧКИ –

“Лекція” – збільшує захист +1.

“Семінар” – збільшує атаку +1.

“Лаби” – збільшують всі параметри на +1.

“Буфет” – збільшує мораль.

“Вбиральня” – говорить вам про недоліки ваших ворогів, але знижує мораль.

“Общага” – нічого не додає, навіть зменшує, але монстрам від 1 до 5-го рівнів дуже подобається.

“Бібліотека” – збільшує знання на +5. В основному застосовується монстрами до 5-го рівня в розмовній мові у фразах типу: “Незабаром сесія, треба б у бібліотеку сходити”.

– НАВИЧКИ –

“Списування” (початкове) – дає вам 10% – шанс списати на іспиті.

“Списування” (просунуте) – дає вам 50% – шанс списати на іспиті.

“Списування” (експерт) – дає вам 99% – шанс списати на іспиті.

“Дипломатія” (початкове) – ви зможете підкупити препода, але не вашого.

“Дипломатія” (просунуте) – ви зможете домовитися зі своїм преподом.

“Дипломатія” (експерт) – “Який іспит? Китайська мова? Зараз докурю та піду здавати.”

“Маркетинг” (початкове) – дає шанс написати курсову.

“Маркетинг” (просунуте) – дає шанс зрозуміти курсову.

“Маркетинг” (Експерт) – Дає шанс дати шанс зрозуміти монстрам нижчого рівня, що вони зовсім не знають маркетингу.

– АРТЕФАКТИ –

“Довідка, що хворів” – збільшує захист на +2.

“Пиво 0,5” – збільшує мораль на +5.

“Пиво 2 л.” – збільшує уразливість перед демонами 6 і вище рівнів, однак мораль +100.

“Конспект” – збільшує знання на +5.

“Ксерокопія конспекту” -збільшує знання +1, зменшує гроші -3грн.

“Калькулятор” – знання +1.

“Курсова” – дуже гарний артефакт, збирається з інших артефактів, здатний нейтралізувати монстрів 6 – 7-го рівнів.

“Шпаргалка” – знання +10.

“Шпаргалка по цьому предмету” – знання +20.

“Шпаргалка по цьому питанню” – знання +40.

“Тато препод на кафедрі” – Ultіmаtе артефакт, збільшує всі параметри на +50.

– ЧАС –

“Семестр” – у цей час монстри 1-5-го рівнів активно розмножуються в спорудженнях “Общага”.
“Сесія” – у цей час монстрів 1-5-го рівнів активно розмножують монстри 6-9-го рівнів.

Автор мені невідомий

Коментарі 4 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...