Поради покупцям

Категорія Гумор | Опубліковано 18-02-2008

Поради покупцям
– Купуючи комп’ютер, перевірте, скільки операцій він робить в секунду. Не лінуйтеся, порахуйте! Перевірка займе у вас всього одну секунду, зато ви будете впевнені на всі сто.
– Милі алкоголіки, увага! У спражньому літрі пива міститься рівно 1000 мілілітрів, а не 889 або 902, як у несправжніх літрах!
– Якщо етикетка на купленій вами горілці наклеєна недбало, пляшка заляпана краплями клею, акцизної марки немає, на поверхні напою плавають райдужні плями, а на дні пляшки лежить обгризений ніготь – це повинно вас насторожити. Таку горілку варто пити вкрай обережно!
– При покупці плавлених сирків звертайте увагу на країну-виробника. Пам’ятайте, що Швейцарія ніколи не робила сирки “Хвиля”, “Новина” й “Дружба”.
– Купуючи труну, переконайтеся, що кришка відкривається легко, що корпус утеплений зсередини і не промокає, у салон не проникають сторонні звуки. Не купуйте трун із ДВП: клей, що міститься в такому матеріалі, досить отруйний.
– Щоб відрізнити справжні швейцарські годинники від підроблених, киньте їх з усієї сили на бетонну підлогу салону-магазина. Якщо годинники справжні, продавець повинен відразу вмерти від розриву серця.

Коментарі 2 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...