Книги кожного українця

Категорія Думки вголос © | Опубліковано 21-02-2008

Книги кожного українця
Гра “Наближча книга” наштовхнула мене на думку “А які ж насправді книги мають бути у кожного українця?” Я зміг виділити 5 обов’язкових книг, які повинні бути в оселі українця.
1. Біблія – книга книг або бестселер світу. Біблія вчить нас духовних та моральних цінностей. Вона дає нам відповіді на всі питання життя. Ну, і вона є радником у скрутну хвилину. Перевірено на собі, коли важко на душі – варто прочитати кілька сторінок з Біблії і відразу стає легше. У кожного християнина вона повинна бути.
2. Кобзар – книга українського генія всіх часів і народів Т.Г. Шевченка, борця за незалежність і свободу України. Його творами будуть захоплюватись вічно. А мати збірку його поезій – обов’язок свідомого українця.
3. Історія України. Кожний досвідчений українець повинен знати шлях творення держави, її героїв і шанувати їх.
4. Буквар – це перша наша книга, з якої ми починали робити перші кроки у світ читання. Саме буквар навчив нас читати і повинен навчити в майбутньому наших дітей.
5. Конституція України – основний документ України. Це збірник законів. Законослухняний громадянин нашої держави повинен знати свої права, свободи і обов’язки.

Коментарі 24 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...