Віртуальна лазерна клавіатура дозволяє друкувати на будь-якій плоскій поверхні

Категорія Новинки техніки | Опубліковано 29-02-2008

Віртуальна лазерна клавіатура дозволяє друкувати на будь-якій плоскій поверхніКомпанія Maplіn оголосила про створення лазерної проекційної клавіатури, що дозволяє робити набір тексту на будь-якій невідображаючій поверхні. Даний пристрій працює, відслідковуючи рухи пальців за допомогою оптичної системи, і включає функції як клавіатури, так і миші. Зв’язок з комп’ютером або смартфоном здійснюється за допомогою протоколу Bluetooth.

Як заявляє компанія-розробник, даний засіб досить зручний у використанні; також він знижує з рук навантаження, пов’язане з використанням стандартної клавіатури. Проектовані клавіші досить великі для того, щоб забезпечити максимальну швидкість друку при мінімумі помилок. Чи стане даний пристрій достатньо зручним для використання в мобільному режимі, поки невідомо. Єдиний можливий недолік розробки – відсутність механічного зворотнього зв’язку, до якого так звикли користувачі, що працюють на традиційних моделях. Та й вибір підходящої поверхні — заняття, здається, не із простих.

Однак для такої новинки ціна в 119,99 фунтів стерлінгів (приблизно 240 доларів США) не здається зовсім безнадійною. Клавіатура призначена для операційної системи Wіndows у настільному й мобільному виконаннях. На жаль, користувачі систем Mac та Lіnux поки не зможуть нею користуватися.

Джерело: MobileDevice

Коментарі 5 коментарів

Прокоментувати


Загрузка ...