Про мій блог

Категорія Про блог | Опубліковано 21-04-2008

Можливо Вам здасться дивним те, що я вирішив написати про що цей блог і про сам процес написання, бо ж сайт уже існує більше року, та все ж…
Багато хто вважає, що мій блог “про все і ні про що”. В деякій мірі це так, але не зовсім. Безумовно, у мене багато постів на різну тематику, але основною загальною темою блогу і за сумісництвом девізом є “Життя цікаве”. Тобто я намагаюся розміщувати цікаві та пізнавальні, на мій погляд, статті. А стільки різних тематик зробив для того, щоб кожний, хто сюди завітав, знайшов щось цікаве чи корисне для себе.
А тепер про самі статті. Звичайно, мене не можна вважати блоґґером на всі 100%, бо тут є доволі багато публікацій інших авторів. Але і копіпастером теж трохи неправильно називати, оскільки я не “тупо” копіюю статті і не розміщую перше-ліпше, що потрапило на очі. Більшість статей розміщених у мене “здобуто нелегкою працею”, образно кажучи. Пошук інформації – це дуже скрупульозний, довгий і важкий процес для мене. Бо ж хочеться, щоб було щось цікаве чи корисне, а не що-небудь. У мене немає однакових джерел черпання інформації. Крім того, всі запозичені статті я перекладаю на рідну українську мову, деякі коригую або ж переробляю під свій формат. Є і такі, особливо з категорії “Цікаві факти”, які складаю буквально по частинках.
Ну і, звичайно, стараюся дотримуватись правил copyright’у, якщо відоме першоджерело. До речі, на деякі статті отримую офіціний дозвіл.
Окремо хочу звернути увагу на тих людей, які копіюють у мене статті. Не раз бували випадки, коли заходив на якийсь україномовний сайт і бачив, що досить велика частина статей узята із мого блогу без жодного натяку на джерело. На одному форумі я нарахував аж більше 30-ти!!! І мої неодноразові звернення до них про порушення не допомогли. Як то кажуть, “а віз і нині там”… Тому, люди добрі, прошу Вас при копіюванні вказуйте джерело – тут детальніше.
Отак коротко про свій блоґ.
P.S. Щось мені останнім часом не виходить грамотно висловлювати свої думки на папері. Певно це весна так впливає 😉

Коментарі 2 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...