Вчительку посадили за балакучість

Категорія Курйози | Опубліковано 07-05-2008

У США викладачка одного з коледжів була арештована прямо на уроці. Причиною тому стала її балакучість. Американка, яка заміняла педагога по історії, сама повідомила студентам, що її вже давно повинні заарештувати. Студенти відразу настукали на історичку в поліцію.
Події відбувалися в коледжі американського міста Елтон. 50-літня Джейн Кодрос викладала студентам історію, заміняючи захворілого педагога по цьому предмету. Замість того щоб розповідати студентам про історію, вчителька перейшла на байки із вживанням нецензурних виразів, час від часу показуючи учням непристойні жести з використанням середнього пальця. Побіжно вона повідомила студентам про якісь давні проблеми із законом.
Учні чекати не стали – і в той же день звернулися в поліцію. Наступного дня “історичка” була арештована прямо на уроці. Як повідомляє Сlumsycrooks.com, з’ясувалося, що ордер на арешт Кодрос був виписаний ще в 2003 році – її обвинувачували у водінні в п’яному вигляді із простроченими правами і неправильному паркуванню.
У підсумку Кодрос була визнана винною і відправилася відбувати покарання у в’язницю міста Елтон.
Джерело: Газета.Ru
Від себе: Що за учні пішли? Вчителька намагалася якось урізноманітнити урок, провести його нестандартно, хотіла розвеселити учнів… а ті відправили бідну тьотку в тюрму. Ну хіба ж так можна? 🙂

Коментарі 4 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...