Стадіони Євро-2008

Категорія Футбол | Опубліковано 05-06-2008

З 7 по 29 червня в Австрії та Швейцарії пройде Чемпіонат Європи по футболу 2008 року. Кожна із двох країн представила для турніру чотири кращих стадіони.

Ернст Хаппель (Відень)

“Ернст Хаппель” (Відень) – найбільший стадіон в Австрії. До проведення Євро-2008 до 50 тисяч чоловік збільшена місткість стадіону. Ігрове поле одержало нове опалення, було встановлено два новітніх відеоекрани. Під трибунами був споруджений медіа-центр для телевізійних знімальних груп і журналістів, а так само чотири панорамні інтерв’ю-ложі для телебачення. На Євро-2008 стадіон прийме в себе три групових матчі, два чвертьфінали, півфінал і фінал.

Вертерзеє (Клагенфурт)

“Вертерзеє” (Клагенфурт) – стадіон побудований спеціально для Євро-2008 по проекту базельського стадіону “Санкт-Якоб Парк”. Стадіон місткістю 30 тисяч місць розташований біля озера Вертер-Зе. Крім футбольної арени, у комплекс входять готель, торговий центр і офісні приміщення. Будівельні роботи почалися в 2002 і завершилися в 2007 році. На Євро-2008 стадіон прийме в себе три групових матчі.

Зальцбург Вальс-Зіценхайм (Зальцбург)

“Зальцбург Вальс-Зіценхайм” (Зальцбург) – арена вміщає 30 тисяч критих сидячих місць. Територія стадіону розміром в 15 гектарів знаходиться неподалік від міського аеропорту та має прямий вихід на автомагістраль. До чемпіонату тут відкрилася станція залізничної лінії Зальцбург – Мюнхен. Поруч зі стадіоном обладнаний просторий парк відпочинку із тренажерними залами, зонами розваг, ігровими площадками та ресторанами. На Євро-2008 стадіон прийме в себе три групових матчі.

Тіволі-Ной (Інсбрук)

“Тіволі-Ной” (Інсбрук) – спеціально до Чемпіонату Європи 2008 стадіон був реконструйований і знову відкритий в 2001 році. Місткість арени тепер становить 42500 глядачів. Всі місця знаходяться під дахом. На Євро-2008 стадіон прийме в себе три групових матчі.

Стад-де-Суіс Ванкдорф (Берн)

“Стад-де-Суіс Ванкдорф” (Берн) – раніше цей стадіон називався просто “Ванкдорф”. 3 серпня 2001 року арена була зруйнована. На її місці зведений новий багатофункціональний стадіон на 32 тисячі глядачів.Стадіон офіційно відкрився 30 липня 2005 року. На Євро-2008 стадіон прийме в себе 3 групових матчі.

Санкт-Якоб Парк (Базель)

“Санкт-Якоб Парк” (Базель) є домашнім стадіоном для ФК “Базель”, що грає тут з 1893 року. Стадіон з’явився на місці старого стадіону “Йоггелі”, що вміщав 33 000 глядачів. Нова місткість – 42500, всі місця під дахом. На Євро-2008 стадіон прийме в себе шість ігор: матч відкриття, два групових матчі, два чвертьфінали і один півфінальний матч.

Стад-де-Женев (Женева)

“Стад-де-Женев” (Женева) – новий багатофункціональний стадіон, на якому грає місцевий “Серветт”. Сучасний 30-тисячник розташований неподалік від французької границі. У комплекс входять торговий центр, підземна автостоянка, готель, телестудії, офіси, приміщення для прес-конференцій, а також культурний центр. На Євро-2008 стадіон прийме в себе три групових матчі.

Летцигрунд (Цюріх)

“Летцигрунд” (Цюріх) – місткість стадіону 30 тисяч глядачів. Елегантна споруда не дуже висока і відмінно вписується в навколишнє середовище. Помітна риса стадіону – крита рампа, на вершині якої знаходиться ресторан. На Євро-2008 стадіон прийме в себе три групових матчі.
За матеріалами: ЛIГАБiзнесIнформ

Коментарі 7 коментарів

Прокоментувати


Загрузка ...