UA Webstar 2008 – українська інтернет-нагорода

Категорія Про блог | Опубліковано 04-09-2008

UA Webstar 2008 - українська інтернет-нагорода
Уже напевно всі знають, що знову стартував конкурс блогів UA Webstar 2008, але думаю ще раз нагадати про неї не буде зайвим ;). Якщо минулого року, я просачкував, то у цьому – таки візьму участь (звичайно, якщо мою заявку приймуть 😉 ). Для тих хто ще не в курсі що то за нагорода така, то наведу витяг із сайту:

UA Webstar створена для того, щоб визначити найкращі сайти українського інтернету. Чим вирізняється вона від інших таких? Тим, що вона українська, а таких нагород практично немає. Український інтернет зростає з кожним місяцем – нові сайти та сервіси виходять на якісно новий рівень, а обсяги інтернет-реклами, що також збільшуються, лише підтверджують це. То чому б не визначити найкращі сайти, якщо вибирати дійсно є з чого?
Це чудова можливість для власників українських проектів перевірити власні сили, побачити реальні настрої аудиторії та думки експертів. А ті, хто бере участь у голосуванні, тобто відвідувачі цього сайту, можуть ознайомитися з десятками нових для себе сайтів, та відкрити щось насправді цікаве.
Завдання організаторів – лише вміло скоординувати перших та других, щоб виявити кращих серед кращих. Пілотний запуск UA Webstar у 2007 році яскраво продемонстрував, що потреба в такому проекті є. Тому конкурс було вирішено продовжити, і зараз, з численними доповненнями та позитивними змінами, ви його бачите перед собою. Україна має що обирати та чим пишатися. А наше завдання – визначити справжніх зірок уанету. Бо зірками, як відомо, не народжуються.

Номінації 2008 року:
– Найкращий приватний блог
– Найкращий тематичний блог
– Найкращий ЖЖ-блог
– Найкраща ЖЖ-спільнота
– Найкраща соціальна мережа
– Найкращий дизайн
– Найкращий новинний сайт
– Найкращий портал
– Інтернет-подія року
– Найкращий тематичний сайт

Детальніше читайте безпосередньо на сайті

Коментарі 2 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...