Мої плани на майбутнє

Категорія Думки вголос ©, Про блог | Опубліковано 31-12-2008

Мої плани на майбутнєmasterpiecer уже давненько запросив до флешмобу. Реагую лише зараз. (Сесія, блін, за… замучила 😉 ) А флешмоб простий – потрібно поділитися планами на майбутнє. Я колись уже згадував на блозі, що планувати ніколи нічого не люблю, тому назву трохи по іншому – цілі, те до чого буду прагнути в 2009-му році.
Почну із блогу:
Скажу усім песимістам, хто вважає і вважав, що блог найближчим часом загнеться – цього не буде, ну принаймі, найближчих 2 роки, це точно. Блог буде існувати доти, доки буде хоч крапля бажання і натхнення. А щодо цілей, то вони банальні: по-перше, вкотре ставлю мету частіше публікувати контент і вкотре все провалюється 😉 Маю надію, що в 2009-му вдасться налагодити ситуацію.
По-друге, тим же контентом буду старатись збільшити кількість читачів. І чим якісніші, цікавіші і корисніші статті у мене будуть, тим краще.
По-третє, давно у мене назріває один проект (який, розголошувати не буду), хотілося б реалізувати його в 2009-му, але якщо не вдасться, то все залишиться лише в мріях 😉
А тепер про особисте життя:
В особистому житті цілей таки багатенько: це, по-перше, захистити диплом спеціаліста, по-друге, підвищити свій рівень кваліфікації на теперішній роботі, по-третє, придбати новий плазмовий телевізор із супутниковою антеною (бо ефірне телебачення вже поперек горла стоїть), ну і ще багато інших цілей, сходу не пригадаю. Але найголовніша зі всіх поставлених цілей – одружитися. Так, так, вам не здалось – надумав одружуватися, орієнтовно восени. Але ще на 100 % не впевнений, бо ж за півроку усяке може статися.
Ось такі у мене плани, чи то пак, цілі. Наприкінці, 2009 року, як буду живий-здоровий ;), підіб’ю підсумки, що вдалось, а що ні. Запрошую WeRteR‘a та tivasyk‘a

Коментарі 10 коментарів

Прокоментувати


Загрузка ...