Служити чи ні?

Категорія Думки вголос © | Опубліковано 31-03-2009

Служити чи ні?Нещодавно отримав повістку у військовий комісаріат — благо, зараз навчаюсь і маю відстрочку до липня місяця. Проте восени мене, скоріш за все, очікуватиме чергове “запрошення”. І я оце сиджу думаю, що якось неправильно це виглядає — мені скоро 23, закінчую ВНЗ, маю роботу, найближчим часом планую створити сім’ю, і тут на тобі — “шагом марш в армію”. І що ж це значить — рік пропадає даремно (чи то ніби зараз 9 місяців зараз, але все ж таки)? І що потім? Знову починати все спочатку — шукати роботу, згадувати здобуті раніше навички, і хто його зна чи й дівчина захоче чекати. Я у ній, звичайно, впевнений, але знаєте, від цього ніхто не застрахований.
Я не проти армії, навпаки — вважаю, що без неї неповноцінна держава і якби я не поступив в університет, то б із задоволенням пішов би на службу, але зараз для мене це є недоцільним.
Мої знайомі, які відслужили, неоднозначно розповідають про службу — одні згадують із захопленням, інші ж кажуть, що це лише даремно потрачений час. Звичайно, ще залежить у який колектив потрапиш і від самої людини в цілому. Я ж схиляюсь до думки, що армія має бути, але не така як зараз, а професійна. Держава (читай “влада”) має зрозуміти, що коли армія буде контрактною, то молоді хлопці “навалою” туди підуть, бо крім військових навичок і такого іншого будуть ще й платити. Але перш, ніж перейти на контракт, потрібно провести серйозне оновлення техніки і т.д., бо те, що зараз є, за словами моїх знайомих, нікуди не годиться. Ясне діло, що у влади, як завжди, не вистачає на це коштів. Проте їм треба чітко усвідомлювати, що без належного фінансування не буде достойного війська України.

Коментарі 16 коментарів

Прокоментувати


Загрузка ...