У британській школі ввели заборону на поцілунки

Категорія Курйози | Опубліковано 24-06-2009

У британській школі ввели заборону на поцілункиАдміністрація однієї з британських шкіл в графстві Сомерсет під загрозою покарання заборонила своїм учням цілуватися. За інформацією The Daily Telegraph, директор школи Кріс Річардсон (Chris Richardson) заявив, що не дивлячись на передові погляди, його учбовий заклад дотримуватиметься “традиційних цінностей”.
У школі навчається близько 1200 учнів у віці від 13 до 18 років. Батьки школярів заявили, що не схвалюють заборону, оскільки вважають, що поцілунки є невід’ємною частиною життя сучасних підлітків.
Школа отримала винагороду уряду Великобританії за постійне поліпшення результатів іспитів в попередні роки. Проте вона не вперше потрапляє на сторінки друку у зв’язку з скандалами про порушення шкільної дисципліни.
У 2007 році 16-літній Том Бослі (Tom Bosley) був ледве не виключений за те, що їв яблуко на тенісному корті, де вживання їжі строго заборонене. У 2003 році 22 учні були звинувачені в тому, що носили формені піджаки, куплені в супермаркеті, замість дорожчих, які продавав постачальник шкільної форми.
Батьки неодноразово повідомляли про покарання школярів, які носили чорні брюки трохи не того відтінку, який затвердила адміністрація. Порушниками дисципліни також оголошувалися учні, які знімали піджаки в спекотну погоду або розстібали верхні ґудзики сорочок.
У одному з випадків обурені батьки навіть організували комітет протесту. Про те, які дії послідують після введення заборони на поцілунки інформація доки не поступала.

За матеріалами: Лента.Ру

Від себе: Хех, і ще хтось нарікає на українські школи. У нас навряд чи знайдеш такі абсурдні заборони. Ну, приміром, в моїй школі точно такого не було. А у Вашій?

Але не тільки в Британії цікаво, у нас теж є багато вартого уваги, от приміром почитайте новини з України і будете в курсі справ усього 😉

Коментарі 7 коментарів

Прокоментувати


Загрузка ...