TopRealty – пошук нерухомості*

Категорія Різне | Опубліковано 18-10-2009

TopRealty – пошук нерухомостіЯкщо ви раптом зайняті пошуком житла для купівлі або зйому, то вам у нагоді стане сервіс Address.com.ua. Address шукає по тисячам оголошень з нерухомості, які були додані як людьми, так і компаніями. Пошук здійснюється за районами Києва, ціною, площею та кількістю кімнат вашого потенційного житла. Окрім того, за знайденими результатами можна слідкувати через RSS.
Ціни на житло у Києві потроху починають підніматися з падіння. Найдорожчими районами, звісно, залишаються центр, Поділ та набережні. Про це свідчить статистика порталу, яка отримала нове життя у вигляді візуалізації – нанесеної на heatmap-карту різнокольорових шарів. Чим “гарячіше”, тим вища ціна на нерухомість.
А чи давно ви вивчали географію? Портал Address також пропонує зіграти у гру “Київський ріелтор“. Проте, не зважаючи на таку назву, не обов’язково бути ріелтором, аби спробувати. 🙂 Суть гри полягає у точному та швидкому визначенні заданого об’єкта на карті – це може бути будь-яка установа, організація, або навіть архітектурний об’єкт Києва. Чим ближче та швидше відреагуєте – тим більше очок отримаєте.

*Рекламний пост

Коментарі 2 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...