Perfect Money — платіжна система нового покоління*

Категорія Різне | Опубліковано 10-12-2009

Perfect Money - платіжна система нового покоління.

Зараз набирає обертів платіжна система Perfect Money, я теж вирішив не залишатися осторонь і зробити деякий огляд.

Відзначу особливості системи:

1. Усього 0,5% комісія за переказ коштів.

2. Сайт переведений на 19 мов світу.

3. Після реєстрації аккаунту привласнюється статус Normal. Далі через рік статус автоматично міняється на Premіum, так само цей статус можна одержати й раніше при досягненні певних оборотів. Є ще статус Partner для онлайн бізнесу, заявка на цей статус подається окремо. Основна відмінність статусів – більш низька комісія при виведенні грошей з рахунку через банк.4. При створенні аккаунту автоматично створюються гаманці, які відповідають типам валюти: USD або Euro + ще один гаманець в еквіваленті золота (обчислюється в тройських унціях). Всі валюти можна поміняти прямо в аккаунті за внутрішнім курсом.

5. Perfect Money щомісяця нараховує 0,58% від залишку засобів на рахунку, поповнення аккаунту відбувається першого числа.

Поповнення аккаунту
6. Передовий захист аккаунта від несанкціонованого входу

  • захист при вході в систему при зміні ІP-адреси або браузера — система висилає Пін-код на е-мейл, якщо зафіксує це;
  • можна активувати авторизацію через SMS — система щораз буде висилати SMS на ваш мобільний, з кодовою комбінацією, яку треба буде ввести;
  • можна згенерувати крипто-карту, далі система щораз буде пропонувати ввести кодову комбінацію з нею.

Крипто-карта

Крипто-карта 2

7. Технічні роботи в платіжній системі проводяться без зупинки роботи сайту.

8. Для сайтів, тематика яких близька до електронної комерції, електронним валютам, економіці й фінансам, пропонуються різні маркетингові програми PM for Busіness, що заохочують застосування Perfect Money як платіжний інструмент.

9. Можна організувати оффлайн бізнес із продажу предоплачених карт PerfectMoney із прибутковістю 15%.

Зароблені Pefect Money можна вивести в банк – для цього прямо в аккаунті залишити заявку на вивід. Але тарифи такі: $50+3% для Normal аккаунта (цей статус ви отримаєте при реєстрації), $50+2% для Premіum аккаунта (цей статус привласнюється автоматично через рік) і $50+1% (для Partner-аккаунтів, заявку на яку треба подавати окремо).

У кого суми менші, — можуть поміняти на Вебмані або вивести на банківський рахунок скориставшись послугами приватних обмінників. Знайти їхні контакти можна на сайті Perfect Money по-русски в розділі «Обміняти».

Perfect Money дуже зручний, як засіб одержання грошей на своєму сайті за товари або послуги. «Чим поганий Webmoney?» – запитаєте Ви, та особливо нічим, просто, наприклад, щоб поставити мерчант Webmoney на свій сайт, треба одержати спочатку персональний атестат, потім атестат продавця, і немає гарантій, що WMІ не заблокують. В Perfect Money прямо в аккаунті є генератор html-коду, генеруєш код і ставиш на сайт — не треба нікого повідомляти, і не потрібні ніякі атестати.

генератор html-коду

Зараз очікується реєстрація 100-тисячного клієнта Perfect Money , він отримає 1 кілограм золота на свій аккаунт у тр. унціях, і які можна обміняти на долари (приблизно $40 000) або євро прямо в аккаунті, і вивести із системи. Є тільки одна умова присудження призу: треба провести не менше 5 транзакцій і мати на рахунку не менше 5 доларів.

(До речі, зробити 5 транзакцій дуже просто: можна поповнювати свій мобільний кілька разів тут).


Perfect Money - new generation of Internet payment system

РЕЄСТРАЦІЯ в Perfect Money

*Рекламний пост

Коментарі 4 коментарі

Прокоментувати


Загрузка ...