Інтернет спільнота нового покоління*

Категорія Різне | Опубліковано 16-02-2010

Інтернет спільнота «Особистість»Шановні читачі, хочу познайомити Вас з Інтернет-спільнотою нового покоління «Особистість». Даний ресурс розроблений за допомогою фреймворку ExtJS, який набуває все більшої популярності серед інтернет-розробників.

У плані дизайну, то сайт не дуже вирізняється серед інших. Розробники, вирішили акцентуватися саме на інформації. Хоча, я б трошки поекспериментував з дизайном, ну, приміром, урізноманітнити «шапку» — додати трохи більше кольорових елементів 😉

Перед тим як завантажиться основна сторінка, користувач бачить перед собою інформацію про те, для чого ж призначена дана соціальна мережа і хто ж така особистість.

Особистість – це цілеспрямована людина з визначеною системою життєвих цінностей та поглядів, обраним життєвим шляхом та унікальним внутрішнім світом. Це людина, що самостійно приймає рішення, бере на себе відповідальність та долає перешкоди на шляху до Цілі.
Справжня Особистість, що досягла успіху в житті, завжди готова допомогти іншим стати на цей шлях.
Головна ціль проекту «Особистість»: Сформувати суспільство нового зразка, яке б складалося з особистостей – свідомих, активних, цілеспрямованих та відповідальних людей, орієнтованих на систему морально-етичних цінностей.

Ну що ж, ідея безумовно цікава, і більше того — корисна. Адже судячи по учасниках, які присутні в даній Інтернет-спільноті, — це дійсно Особистості з великої букви. У кожного є свої інтереси, свої досягнення у тій чи інший галузі, хобі. Коротше кажучи, різнобічно розвинені люди, яким є що розповісти і є чим поділитися. Незважаючи на те, що ресурс тільки недавно стартував, тут уже є чимало цікавих публікацій і є з ким поспілкуватись.

Справа у верхньому куті красується логотип «Особистості» — людина, яка стоїть з високо піднятими руками на вершині гори, тим самим ніби промовляючи: «ось він я – досягнув тої вершини, тої мети…»

Що стосується навігації, то до неї швидко звикаєш. Меню, що розгортаються, вкладки, як у звичайних браузерах суттєво спрощують пересування по сайту.

Якщо ви бажаєте «стати Особистістю», то Вам, безумовно, потрібно зареєструватися. При реєстрації пароль обов’язково має містити також цифри. Вказати потрібно стандартні дані (логін, пароль, е-мейл, ім’я, прізвище, стать, дату народження, адресу) Нічого зайвого, все те, що потрібно (до речі, пароль може бути й кирилівський)

В особистій сторінці про себе Ви вказуєте, практично ті самі дані, що і в стандартних «соціалках»: фото, діяльність, освіту, заняття спортом (оригінальний пункт), зацікавлення, хобі (цей пункт я би об’єднав із зацікавленнями, бо це, на мою думку, синонімічні поняття), улюблені книжки, улюблену музику, улюблені фільми та телепрограми, володіння мовами.

Загалом на «Особистості» можна робити практично все те саме, що і в соціальних мережах – додавати в друзі, листуватися, ділитися своїми світлинами, публікувати різні записи, коментувати фотознімки та публікації інших. Ну, і також присутня репутація, на яку впливають кілька чинників (наводжу текст із сайту):

Кількість інформації, наданої користувачем, та її достовірність;
Кількість відвідувачів персональної сторінки;
Персональні відгуки на користувача;
Опубліковані користувачем фотознімки та статті, а також кількість їх переглядів та коментарів;
Бажання інших користувачів спілкуватися з вами;
Кількість нових запрошених користувачів;
Та ще декілька інших факторів.
Покращивши один з показників – ви покращуєте репутацію в цілому.
Негативні відгуки на вас, ваші фотознімки чи публікації також негативно скажуться на вашій загальній репутації.
Тому не публікуйте неправдивих даних, образливих статей чи вульгарних фотознімків, які можуть вам же і зашкодити.
Будь-які спроби спаму будуть суворо і безповоротно покарані, зменшенням репутації до нуля, при якій функціональність по надсиланню повідомлень чи відгуків буде автоматично відключено.
Вага кожного відгуку на ваші матеріали також залежить від репутації тієї людини, що його написала.
Іноді один відгук людини з високою репутацією є ціннішим ніж п’ять відгуків з малою.
Як власне і в реальному житті.

Критикувати ресурс, не бачу сенсу, оскільки, по-перше, він лише недавно стартував і я впевнений буде розвиватись, а, по-друге, засновники сайту роблять велике діло — «формують суспільство нового зразка». Приєднуйтесь 😉

*Рекламний пост

Коментарі 10 коментарів

Прокоментувати


Загрузка ...