Данець повернув гаманець через 40 років після крадіжки

Категорія Курйози | Опубліковано 15-03-2010

Данець повернув гаманець через 40 років після крадіжкиПоліцейські міста Вансбру (центральна Швеція) отримали поштою невелику посилку та доданий до неї анонімний лист з поясненнями і вибаченнями. Як з’ясувалося з послання, жалкуючи про свій вчинок, чоловік вирішив повернути законному власникові його гаманець через 40 років після крадіжки.

Чоловік зізнався у злочині після того, як, розбираючи комору, знайшов старе портмоне з банкнотою у 50 крон (7 доларів). Він згадав, що вкрав гроші у приятеля на вечірці, будучи «на мілині» і в нетверезому стані.

«Я завжди шкодував про скоєне, але проблема полягала в тому, що я забув, куди поклав гаманець», – повідомляється в листі.

Після того, як гроші були знайдені, злодюжка вирішив за допомогою поліції повернути вкрадене законному власнику. У гаманці правоохоронці виявили водійські права, які пролежали в ньому всі чотири десятиліття, і сучасну банкноту в тисячу крон (142 долара), які відправник вклав «з вибаченнями» в якості компенсації.

Місцева поліція була здивована такому прояву каяття.

«У це важко повірити. Ми ніколи ні з чим подібним не стикалися», – заявив глава відділення в Вансбру Ларс Юханссон.

Правоохоронці негайно взялися за пошуки одержувача посилки, але виявили, що він, на жаль, уже помер. Тепер гаманець і гроші будуть передані його родичам.

Підглянув на “Вести.Ru”

Від себе: Ну от не знаю чи міг би такий випадок відбутися у нас в Україні – не той менталітет 😉


А ви знаєте чому ми сміємося? А хто винайшов мікроскоп? А яке свято збирає найбільшу кількість людей в одному місці? Якщо ні, то на сайті Цікаво про цікаве ви знайдете відповіді на ці і багато інших питань.

Коментарі 6 коментарів

Прокоментувати


Загрузка ...