Життя по-новому….

Категорія Думки вголос © | Опубліковано 08-02-2011

Життя по-новомуЩе такої довгої перерви у блогінгу в мене не було. А вся справа в тому, що життя міняється. З’являються нові пріоритети, цілі, клопоти і т.д. Проте, не хочеться закинути назовсім те, що приносило тобі задоволення. Тим більше, мені соромно перед моїми читачами, які тривалий час не знаходять тут нічого нового.

Що ж змінилося за цей період у мене? Та дуже багато всього. Нема сенсу розповідати про все. Проте найголовніша подія в моєму житті — те що у мене є дитина. Так, я уже 5 місяців як батько. Той, хто не має дітей не може уявити, яке то неймовірне щастя — мати свою кровиночку. Це така радість, коли вона тобі посміхається, коли тримаєш її на руках, коли годуєш її з ложечки, коли дивишся, як вона мило спить…. Можна довго перелічувати скільки радості приносить дитина. Мабуть, це і є сенс життя для кожної людини — повноцінна сім’я.

Звичайно, діти — це і велика відповідальність, і нові клопоти, і нові проблеми, і нове випробування… Але, повірте мені, все це дрібниці у порівнянні з тим, що ти можеш отримати взамін. Мати дітей — це найбільше щастя.

P.S. Відсьогодні можете частіше навідуватись сюди…. Постараюсь радувати Вас новими публікаціями.

Щиро Ваш, mehanik (aka Щасливий батько 😉 )

Коментарі 10 коментарів

Прокоментувати


Загрузка ...