Годинник, який працює від води

Категорія Новинки техніки | Опубліковано 14-04-2011

Годинник, який працює від води В рубриці «Новинки техніки» згадувалось багато цікавих і оригінальних годинників: без стрілок і цифр, з функцією телефону, із вмонтованою відеокамерою, з радіоприймачем та іншими «примочками». Однак, цей теж не поступається своєю неординарністю, оскільки його можна вважати по справжньому інноваційним. Адже він живиться не від звичайної батарейки і не від електроенергії, а, хто би міг подумати, — від води. Любителям екологічних пристроїв він прийдеться до смаку.

Даний Water Powered Clock містить електролітичний двигун, який перетворює електрони води на електричний потік, який в свою чергу може тримати в дії годинник аж до 12 тижнів. Тобто, з таким годинником вам достатньо буде міняти воду кожних 3 місяці.

До речі, варіацій таких годинників багато і придбати їх не є проблемою. Тим більше, що коштують вони небагато. Я, наприклад знайшов за 25 умовних одиниць на сайті hammacher.com.

На продовження теми про техніку, рекомендую звернути увагу на багатофункціональний і продуктивний комунікатор  htc wildfire A3333, який можна придбати в інтернет-магазині електроніки ItMag.

Коментарі 14 коментарів

Прокоментувати


Загрузка ...